Informace

Byt 3+kk, 7.NP, č. 705

Zcela nový byt s terasou, který bude dokončen ve vysokém standardu, je součástí rezidenčního projektu kompletní revitalizace nárožního domu z počátku 20. století. Lokalita horního Žižkova nabízí blízkost zeleně i centra, díky dynamickému rozvoji se také rozšiřuje nabídka služeb v okolí. Termín dokončení do konce roku 2024.

Dispoziční uspořádání bytu v 7. nadzemním podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na severní terasu, 1 větší a 1 menší ložnice s přístupy do koupelny, samostatná toaleta, prádelna a vstupní hala. Terasa je orientovaná do vnitrobloku.

K vysokému standardu patří čtyřvrstvé dubové podlahy Boen, velkoformátové obklady koupelen La Futura, prémiová sanita značek Ideal Standard, Kaldewei a Hüppe, vstupní i interiérové dveře Sapeli, podlahové vytápění a klimatizace. Vytápění bude řešit plynový kondenzační kotel De Dietrich. Vysokou přidanou hodnotou jsou velkoplošná okna s antracitovými plast-hliníkovými rámy a venkovními žaluziemi. Dům bude mít novou fasádu, zrenovované společné prostory a výtah vedoucí do pater.

Projekt se nachází v boční jednosměrné ulici lemované vzrostlým stromořadím, v pulzující lokalitě horního Žižkova nedaleko parků na Vítkově a Parukářce, další velký park vznikne spolu s novou čtvrtí v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Díky nové rezidenční výstavbě se v blízkosti rapidně rozšíří nabídka služeb. Dnes v okolí funguje řada ryze lokálních podniků, takřka pod okny rezidence stojí oblíbené artové kino Aero, blízko jsou mateřské a základní školy i gymnázium či sportovní areál s vnitřním bazénem a venkovním koupalištěm. Rychlé spojení s centrem zajišťují četné tramvajové linky, cesta na Václavské náměstí zabere pouhých 15 minut, ještě rychleji lze dojet ke stanicím metra Želivského či Palmovka.

Podlahová plocha 113,86 m2, terasa 9,2 m2

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.biskupcova27.cz.

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43625
 • Cena celkem
  16 590 000 Kč / 670 710 €
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.