Informace

Byt, 2+kk

Novostavba jihozápadně orientovaného bytu s terasou právě vznikající v úspěšném rezidenčním projektu Harfa Park od společnosti Finep. Revitalizovaná lokalita v dosahu veškerých služeb a přímo u cyklostezky podél říčky Rokytky. Převod do OV možný okamžitě po dokončení výstavby a splaceni anuity, možnost financování prostřednictvím hypotečního úvěru. Plánovaná kolaudace léto 2023.

Bytová jednotka se bude nacházet v 7. podlaží a nabídne prosvětlený obývací pokoj se vstupem na prostorný balkon, ložnici s prostorem na vestavěné skříně, koupelnu s vanou, toaletou a prostorem na pračku a předsíň uzpůsobenou na vestavbu šatní skříně.

Ke standardu patří interiérové i vstupní dveře Sapeli, plastová vícekomorová okna se čtyřpolohovým otevíráním, příprava na žaluzie či rolety, celoplošný koberec v obytné místnosti, v kuchyňském koutu, koupelně, WC a předsíni keramická dlažba, sanita Laufen, baterie Grohe a Hansgrohe, ústřední vytápění, vstup do budovy na čip. Nadstandardní provedení a vybavení bytu je možné dle harmonogramu a ceníku klientských změn.

Lokalita umožňuje mít veškeré služby na dosah ruky a dostat se kamkoliv bez potíží tramvají, metrem, autobusem i vlakem. Kousek od domu fungují 2 supermarkety, několik restaurací i kaváren, v pěším dosahu nebo cca 1 minutu MHD je OC Fénix a Galerie Harfa nebo multifunkční haly O2 aréna a O2 universum. Místo zpříjemňuje park Zahrádky i nedaleký park Podviní, přímo kolem domu vede cyklostezka, po níž je možné dojet pohodlně a bezpečně až do centra.

Podlahová plocha bytu 53,7 m2, balkon 8,5 m2.

Prodej formou převodu družstevního podílu, cena za převod 2.820.000,- Kč. Inzerovaná celková cena zahrnuje nesplacenou anuitu ve výši 4.468.527 Kč za byt. Anuitu je možné splácet formou měsíčního nájmu, nebo ji splatit částečně či v celkové výši ještě v průběhu výstavby či kdykoliv po jejím dokončení. Po splacení anuity je možný převod do osobního vlastnictví.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43701
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkon
  9 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.