Informace

Byt, 2+kk

Dvoupokojový byt s jihovýchodně orientovaným balkonem poskytujícím pěkný výhled do dálky je umístěn v 6. podlaží bytového domu z r. 2001. Obytný komplex se rozkládá na rozhraní Strašnic a Malešic, v oblasti s veškerou infrastrukturou. Garážové stání a sklep v ceně.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj se slunným balkonem, navazující kuchyni, dále ložnici (s oknem na severozápad), koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Okna jsou plastová (na jihovýchodní straně s vnitřními žaluziemi), podlahy vinylové a s dlažbou. Vytápění z centrální kotelny. K bytu přísluší garážové stání a sklep, oboje přístupné výtahem.

V pěším dosahu je supermarket, lékárna, několik restaurací i sportovní hala a tenisové kurty. Téměř u domu staví autobus, kterým se dá rychle dostat ke stanici metra Želivského nebo dojet během čtvrthodiny přímo do centra, cca 5 minut chůze je vzdálena i tramvajová zastávka. Lokalitu zpříjemňují upravené parčíky, daleko není ani do velkého Malešického parku a Malešického lesa.

Podlahová plocha 58,43 m2, terasa 4,56 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43886
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 063 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.