Informace

Byt, 4+kk

Kompletně vybavený moderní byt se dvěma lodžiemi ve 2. podlaží komorního bytového domu s výtahem a garáží v klidné lokalitě Prahy 4 – Michle mezi parkem Jezerka a Tyršovým vrchem, v místě s výbornou dostupností do centra. Možnost převzetí hypotéčního úvěru od Komerční banky se stávající sazbou 2,2% a fixací do r. 2030.

Téměř stometrový byt tvoří obývací pokoj s kuchyní a lodžií, 3 ložnice, z toho 1 se šatnou a 2 se společnou lodžií, koupelna (s vanou a sprchovým koutem), toaleta, technická místnost a vstupní hala.

Bytový dům s pouze 9 jednotkami byl dokončen v r. 2009. Interiérový standard tvoří dřevěné podlahy, dřevěná francouzská okna od podlahy ke stropu se žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a alarm. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči. Vytápění centrální plynové. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové zařízení, velký sklep a garážové stání v parkovacím zakladači.

Klidná lokalita s množstvím zeleně a občanskou vybaveností v pohodlném dosahu. V blízkosti jsou restaurace, prodejny, základní škola, pošta, sportoviště, divadlo i knihovna. Okolí nabízí několik možností procházek do přírody, ať už do městské parku Jezerka, nebo na zalesněný Tyršův vrch. Snadná dostupnost centra tramvajemi, v budoucnu bude blízko stanice metra linky D.

Interiér 97,41 m2, lodžie 5,22 m2 a 3,36 m2, sklep 9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43987
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 900 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Lodžie
  8 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v ceně
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.