Informace

Byt, 4+1

Kompletně vybavený byt s mansardou v elegantním bytovém domě Sachs z poloviny 19. století. Přímo na pěší zóně královského města Karlovy Vary s úžasnou architekturou, lázeňskou atmosférou, spoustou kulturních akcí i nádherným okolím.

Ve vstupní úrovni (3.patro domu) se nachází obývací pokoj s jídelním koutem a prostorná kuchyně, obě místnosti s výhledem na promenádu a říčku Teplá, koupelna (walk-in sprchový kout, vana a WC), ložnice s en-suite šatnou a výhledem do zeleně a dětský pokoj/pracovna. Z tohoto pokoje vedou schůdky na mansardu (4.patro domu), kterou lze využívat jako další ložnici / pokoj pro hosty, mansarda je přístupná i separátním vchodem ve 4.patře.

Byt prošel v r. 2022 kompletní rekonstrukcí. Okna jsou dřevěná (nová a repasovaná), na podlaze je kvalitní voděodolné lamino a dlažba, podlaha v koupelně je vyhřívaná. Kuchyňská linka byla vyrobena na míru, varná deska je značky Bosch, myčka a kombinovaná chladnička Whirlpool. Ložnici zdobí vliesové tapety, obývací pokoj kovová dekorativní stěna, vstup do bytu památkově chráněná vitráž. Vytápění řeší kondenzační kotel Protherm (z r. 2022). V domě není výtah. Parkování je možné v parkovacím domě vzdáleném 550 m od domu.

Atraktivní poloha mezi říčkou Teplá a sady Jeana de Carro, ve výstavní pěší zóně lázeňského centra, jen pár kroků od Vřídelní, Tržní a Mlýnské kolonády a kousek od největšího a světoznámého vřídla. V bezprostřední blízkosti funguje mnoho kaváren, restaurací i galerií, místo je velmi bezpečné a čisté. V pohodlném dosahu jsou obchody, úřady nebo divadlo. Kromě známého filmového festivalu se zde koná i například festival světla, folklorní nebo jazzový. Město je obklopeno krásnou přírodou chráněné krajinné oblasti Slavkovský les i Podkrušnohoří, hlubokými lesy vedou turistické i cyklistické stezky. Město leží cca 110 km od Prahy, po dokončení dálnice D6 zabere cesta do metropole okolo 1 hodiny.

V Prohlášení vlastníka uvedena dispozice 3+1 s mansardou.

Interiér 127,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43990
 • Cena celkem
  11 900 000 Kč / 481 781 €
 • Poplatky za služby
  2 864 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Celková plocha
  127 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.