Informace

Byt, 3+kk


Byt se 3 balkony poskytujícími výhled do zeleně je součástí rezidenčního komplexu zasazeného do klidného místa mezi Malešickým parkem a Malešickým lesem.

Dispozici jednotky ve 2. podlaží tvoří rohový obývací pokoj propojený s kuchyní a dvěma balkony, 1 ložnice, 1 dětský pokoj/pracovna se vstupem na třetí balkon, koupelna s oknem (asymetrická vana, umyvadlo, WC, bidet) a vstupní chodba. Jeden balkon je orientován na východ, další dva na jih.

Bytový dům byl vystavěn v r. 2005. ke standardu patří plovoucí laminátové podlahy, dřevěná eurookna s dvojskly a interiérovými žaluziemi, centrální vytápění z domovní kotelny. Kuchyně je kompletně vybavena a v chodbě je velká vestavěná skříň. Je možné dokoupit samostatnou uzavíratelnou garáž s vjezdem přímo z ulice za 800 000 Kč.

Kousek od domu staví autobus, kterým se lze dostat ke stanici metra Želivského. Nedaleko jsou supermarkety, mateřská a základní škola, poliklinika, pošta nebo sportoviště s tenisovými kurty. Největší devizou lokality jsou dvě velké zelené plochy: upravený Malešický park s dětskými hřišti, vodními prvky, venkovní posilovnou i hřištěm pro psy a Malešický les, kterým vede turistická i naučná stezka.

Interiér 63,2 m2, balkony 3 x 4,8 m2, garáž 14,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43994
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 758 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Balkon
  15 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Samostatná garáž k dokoupení
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.