Informace

Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný podkrovní byt je umístěn v 6. podlaží pěkně udržovaného secesního domu stojícího u Jiráskových sadů v Praze 4 – Nusle, v docházkové vzdálenosti od stanice metra Vyšehrad. 

Dispozici tvoří pokoj s otevřenou kuchyní, ložnice, koupelna (s vanou, WC, umyvadlem, přípojkou na pračku) a vstupní chodba.

Podlahy jsou dřevěné a s dlažbou, dostatek světla propouštějí střešní dřevěná okna. Dveře jsou značky Sapeli s kováním M&T. Vytápění zajišťuje plynový kotel Baxi, k bytu přísluší sklep. Elegantní budova má moderní výtah a upravené společné prostory, v plánu je renovace fasády. 

Výhodná lokalita přímo u parku, kavárny, prodejny potravin, sportoviště, velké zahradní restaurace i tramvajové zastávky. Stanice metra Vyšehrad je vzdálena cca 10 minut chůze, v krátké dojezdové vzdálenosti je obchodní centrum Arkády Pankrác.

Podlahová plocha 53,79 m2.

Byt je vhodný jako investiční příležitost, aktuálně je nemovitost pronajata. 

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43999
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.