Informace

Byt, 3+kk

Nový developerský projekt Severin Residence, nacházející se v centru města Malacky, přináší nadstandardní bydlení ve třípokojovém bytě s balkonem. Byt je skvěle situovaný v polyfunkčním objektu s nákupní pasáží a velkým množstvím služeb. 

Dispozici bytu tvoří vstupní hala s místem pro šatnu, kuchyňský kout s prostorem na jídelní část, obývací pokoj se vstupem na balkon, 2 ložnice, prádelna, samostatná toaleta s umývátkem, koupelna s vanou.

Standard budou tvořit bezpečnostní protipožární dveře, klimatizace, hliníkové rolety a podlahové vytápění. K bytu přísluší za příplatek sklepní kóje a parkovací stání v suterénu domu.

Městské centrum Malacek nabízí kromě kompletní občanské vybavenosti také přilehlý park s možností aktivního sportu. Polyfunkční objekt Severin Residence bude nabízet také vlastní nákupní centrum. Výhodou bydlení v centru města jsou široké možnosti kulturního a společenského vyžití i nakupování. K výhodám poklidného bydlení se připojuje i výhoda blízkého a rychlého dopravního napojení přímo na dálnici, přičemž Bratislava je vzdálena pouze 20 minut jízdy autem.

Prodej se realizuje formou postoupení práv ze SoSBK. Kupní cena se hradí 2 splátkami. První splátka (hrazená z vlastních zdrojů) při podpisu smlouvy, druhá splátka (s možností hypotečního úvěru) bude uhrazena po kolaudaci nemovitosti.

Výměra bytu 74,4 m2, balkon 4,4 m2, sklep 3,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44003
 • Cena celkem
  4 952 648 Kč / 195 525 €
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  1 garážové stání 15 900 eur
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.