Informace

Byt, 2+kk

Velmi světlý a vzdušný mezonetový byt s výhledem na zelený vrch Bohdalec v secesním domě na jednom z nejhezčích míst Prahy 10 - Vršovic, v ulici lemované stromořadím.

Ve vstupní úrovni (v 6. NP) je umístěn obývací pokoj s kuchyní, koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo, pračka a sušička) a předsíň. V podkroví se nachází ložnice a galerie s prostorem na pracovní kout.

Byt byl vytvořen v rámci kompletní rekonstrukce domu v r. 2015. Podlaha je plovoucí v dekoru dub garrison, obývací pokoj prosvětlují ateliérová okna. Vytápění řeší plynový kotel Junkers. Součástí vybavení je klimatizace, pračka se sušičkou značky LG a vestavné kuchyňské spotřebiče. Dům je pěkně udržovaný, moderní výtah vede do mezipatra.

Atraktivní lokalita na rozhraní Vršovic a Vinohrad vyniká širokou nabídkou služeb – v bezprostředním okolí fungují útulné kavárny, restaurace i plno obchodů, čtvrť zpříjemňují upravené zelené plochy. Přímo u domu je autobusová zastávka, odkud se lze během 15 minut dostat až do centra k přestupní stanici metra Florenc.

Podlahová plocha 46,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44134
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 700 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.