Informace

Byt, 3+kk

Vzdušný byt s jižně orientovaným balkonem poskytujícím působivý výhled na Prahu je umístěn ve 3. podlaží rezidenčního projektu, který je zasazen do klidného místa přímo u lesoparku Okrouhlík. Kupní cena zahrnuje garážové stání.

Praktické dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na slunný balkon, dále 2 severně orientované ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu, komoru a vstupní halu.

Rezidence byla dokončena v r. 2006, v domě je výtah. Součástí vybavení jsou okna s elektricky ovládaným roletami, podlahové vytápění v koupelně, LED osvětlení, kuchyňská linka značky JOST interiér s vestavnými spotřebiči (sklokeramická varná deska z odolného Ceran materiálu, digestoř, elektrická i mikrovlnná trouba, myčka, chladnička s mrazničkou). Vytápění plynovým kotlem. K bytu přísluší 1 garážové stání a sklep.

V pěším dosahu je mateřská a základní škola, dětské hřiště i sportovní hala a sokolovna s tenisovými kurty. 10 minut chůze trvá cesta ke stanici metra Ládví, tramvajové zastávce a obchodnímu centru, blíže je autobusová zastávka. Autem se dá rychle dojet do centra i napojit se na Libereckou ulici a dále na dálnici D8. Poklidnou oblast vysoko nad centrem metropole zpříjemňuje chráněný lesopark Okrouhlík s kamennými útvary.

Podlahová plocha 85,42 m2, balkon 5,54 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44228
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.