Přehled jednotek

Informace

Byty Na Pramenech

Elegantní bytový dům s čistými liniemi o 15 jednotkách navržený renomovaným pražským architektonickým ateliérem ADR, právě vzniká v rozvíjející se lokalitě na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic, aby svým budoucím rezidentům nabídl kvalitní standard, komfort a dosah služeb i přírody. Rezidence navazuje na předchozí úspěšnou etapu projektu Na Pramenech tvořenou 77 rodinnými domy zasazenými do zeleně. Předpokládaný termín dokončení první polovina roku 2024. 

O projektu 
Komorní, pouze třípodlažní budova s výtahem bude mít v každém podlaží 5 bytů. Jednoduchá estetika budovy v sobě propojuje úměrnost s funkčností. Díky variabilitě dispozic dokáže dům nabídnout malometrážní byty vhodné pro startovací bydlení či investiční příležitost, ale také pohodlné zázemí pro rodiny s dětmi, a přitom si uchovat přívětivou, komorní atmosféru, k níž přispívá i dětské hřiště a mateřská škola přímo v nové rezidenční čtvrti. 

Byty 
Na každém podlaží jsou umístěny 3 jednotky 2+kk, 1 byt 1+kk a 1 jednotka 3+kk. Všechny byty v přízemí mají privátní zahradu až o velikosti 155 m2, v horních dvou podlažích lodžii. Ke každé jednotce přísluší sklep a kryté parkovací stání na přilehlém pozemku. Ke kvalitnímu standardu patří třívrstvé dřevěné podlahy, sanita Laufen Pro, Roth a Kaldewei, baterie Hansgrohe, velkoformátová keramická dlažba tradiční české značky Rako, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové obložkové dveře DOORNITE, plastová okna v barvě antracitové (exteriér) a bílé (interiér) s vnitřními parapety z lakované MDF desky a s přípravou na exteriérové žaluzie

Lokalita 
Velkou předností projektu Na Pramenech je vynikající občanská vybavenost tvořená 2 nákupními centry i drobnými obchody, bohaté možnosti sportovního vyžití a dostatek míst pro trávení volného času, ale také dobré spojení s centrem. Stanice metra je vzdálena 5 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu, z nedalkeé železniční zastávky jezdí přímé vlakové spoje do centra na Masarykovo nádraží. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy či gymnázium, plavecký bazén a koupaliště, cyklostezka, skatepark nebo multifunkční sportovní centrum. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Ďáblického háje a lesoparku Letňany

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.bytynapramenech.cz.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102112
 • Adresa
  Kurta Hubera, Praha 9, Čakovice
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.