Informace

Pozemek

Rovinatý rohový pozemek s platným souhlasem s provedením ohlášeného stavebního záměru novostavby rodinného domu se rozkládá na klidném zeleném místě mezi obcí Horoměřice a městskými částmi Prahy 6 Suchdol a Lysolaje, nedaleko mezinárodních škol i letiště. 

K pozemku o celkové rozloze 661 m2 jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina a kanalizace), příjezd vede po nové osvětlené komunikaci ze zámkové dlažby. Nabídka zahrnuje projekt včetně souhlasu s provedením ohlášeného stavebního záměru (stavební povolení), který je platný do prosince r. 2024. Příprava prováděcí dokumentace bude v režii kupujícího. 

Projekt domu 5+kk počítá v přízemí s obývacím pokojem a jídelnou, na kterou naváže jižně orientovaná terasa. Společenský prostor doplňuje v přízemí kuchyně, šatna, toaleta a technická místnost. Patro je plánováno jako soukromá zóna, rodičovskou část má tvořit ložnice, šatna, koupelna s infra saunou a relaxační kout. Dále jsou zde navrženy 2 dětské pokoje se šatnami, pokoj pro hosty/pracovna a centrální koupelna. Parkování řeší kryté stání pro 2 vozy.

Pozemek je součástí právě vznikající rezidenční čtvrti obce s dobrou infrastrukturou. V blízkosti se nachází mateřská a základní škola, obchody včetně supermarketu, sportovní areál i dětské dopravní hřiště. V pohodlném dosahu je kampus ČZU, v krátké dojezdové vzdálenosti i mezinárodní školy Riverside School Prague nebo International School of Prague, rychlá je také cesta na letiště. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra Dejvická trvá 15 minut, obslužnost se ještě zlepší po prodloužení tramvajové trati na Suchdol. Oblast obklopuje pěkná příroda s mnoha přírodními památkami.

Celková plocha 661 m2

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4
 • Půdorys 5
 • Půdorys 6

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100775
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  661 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.