Informace

Pozemek

Stavební pozemek na slunném místě v právě vznikající vilové čtvrti ležící na okraji moravské metropole. Součástí nabídky je platné stavební povolení na výstavbu rodinného domu (1/2 dvojdomu).

Jihovýchodně orientovaný mírně svažitý pozemek je připraven ke stavbě. Příjezd k pozemku vede po asfaltové komunikaci, inženýrské sítě jsou k dispozici.

Projekt počítá s dvoupodlažním rodinným domem s dispozicí 5+kk. V přízemí je naplánován obývací pokoj propojený s kuchyní a slunnou terasou, dále koupelna, toaleta, spíž, technická místnost a zádveří s přímým vstupem z prostorné garáže. Patro mohou tvořit 3 ložnice, pracovna, šatna, koupelna a toaleta. Ke dvěma ložnicím je navržena vlastní terasa. Kromě garáže půjde zaparkovat i na zpevněné ploše na pozemku, privátní příjezdová cesta k domu zajistí dokonalé soukromí. Dům bude mít svůj vodovod a elektřinu, odpady jsou řešeny ČOV, v plánu je kanalizace pro celou oblast. Navržený dům bude mít nízkou energetickou náročnost a na střeše fotovoltaické panely. Zájemce může využít stavební firmu doporučenou prodávajícím, která zrealizuje celý dům na klíč za velmi atraktivních podmínek.

Pozemek je součástí vyhledávané lokality Moravanské lány, kde z původní zahrádkářské kolonie postupně vzniká nová vilová čtvrť, která si stále uchovává svůj původní komorní ráz. Jen pár minut chůze od budoucího domu je tramvajová zastávka, přímá cesta do centra zabere necelých 20 minut. Pro jízdy autem je výhodou rychlé napojení na Vídeňskou ulici a dálnici D1. Po cyklostezce lze pohodlně dojet do přírodního parku Bobrava s hlubokými lesy, rychlá je také cesta autem do rekreační oblasti Pálava.

Celková plocha 726 m2.  

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100948
 • Cena celkem
  8 700 000 Kč / 343 331 €
 • Cena za m2
  11 983 Kč / 472.90 €
 • Celková plocha
  726 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.