Informace

Pozemek

Jižně orientovaný pozemek o výměře 2 120 m2 je součástí vilové zástavby na pěkném klidném místě mezi městem Unhošť a obcí Malé Kyšice u přírodního parku Povodí Kačáku a CHKO Křivoklátsko nedaleko západního okraje Prahy, snadno dostupné autem po dálnici D6. 

Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu, inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, elektro sloupek je již vystavěn. Koeficient zastavitelnosti je 20%. Slunný pozemek je mírně svažitý, přístup až k pozemku vede po asfaltové osvětlené komunikaci s chodníkem.

Příjemná lokalita na hranici CHKO Křivoklátsko umožňuje být během chvilky v přírodě, ale také u veškerých potřebných služeb. Centrum Unhošti se státní i soukromou mateřskou a základní školou, ZUŠ, sportovišti, lékařskými službami, obchody, restauracemi a kavárnami je vzdáleno asi 5 minut autem nebo necelých 10 minut autobusem z blízké zastávky, autem lze také během necelé půlhodiny dojet na letiště nebo se napojit na Pražský okruh. Krásným zalesněným okolím vedou turistické a cyklistické stezky

Celková plocha 2 120 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101119
 • Cena celkem
  9 600 000 Kč / 385 775 €
 • Cena za m2
  4 528 Kč / 182 €
 • Celková plocha
  2 120 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.