Informace

Pozemek

Pozemek s platným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu se rozkládá na klidném místě v obci Ondřejov, která je součástí malebného kraje Josefa Lady ležícího v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy. 

Rovinatý a dobře přístupný pozemek o celkové výměře 2693 m2 je rozdělen na dvě parcely, stavební parcela má výměru 1201 m2. Obě části rozděluje potok

Příjezd je po místní asfaltové komunikaci, na pozemku je již hotová přípojka elektřiny. Součástí nabídky je platné stavební povolení na rodinný dům a studnu. Koeficient zastavitelnosti činí 25%. Dům je projektován jako dřevostavba – bungalov s obytnou plochou cca 180 m2 a s venkovním parkovacím stáním. Navržený dům zahrnuje obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a venkovní terasou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou a walk-in šatnou, další 2 ložnice, koupelnu, šatnu, technickou místnost, samostatnou toaletu, spíž a zádveří. Případné úpravy lze řešit změnou stavby před dokončením. 

Plocha je součástí části obce Ondřejov zvaná Třemblat. V krátké dojezdové vzdálenosti je mateřská a základní škola, obchody, restaurace i kavárna. Pár kroků od pozemku je zastávka příměstského autobusu, kterým se lze dostat bez přestupu ke stanici metra Háje, ze sousedních Mnichovic jezdí do Říčan nebo Prahy rychlé a časté vlakové spoje, autem se lze během chvilky napojit na dálnici D1 a Pražský okruh. Ondřejov se nachází uprostřed malebné přírody, kterou vedou turistické, naučné i cyklistické stezky, blízko je také národní přírodní rezervace Voděradské bučiny

Celková plocha 2693 m2, vodní plocha 182 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101385
 • Cena celkem
  6 500 000 Kč / 263 371 €
 • Cena za m2
  2 414 Kč / 97.80 €
 • Celková plocha
  2 693 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.