Informace

Pozemek

Rozlehlý soubor pozemků vhodný například pro ekofarmu či koňskou farmu se nachází ve východních Čechách nedaleko Hradce Králové, v obci Rodov výborně přístupné po dálnici D11. 

Jedná se převážně o louky s trvalým travním porostem, které obklopují vzrostlé stromy. Uprostřed pozemků protéká potok, na pozemku je též silný pramen s kvalitní pitnou vodou a studna. Součástí nemovitosti je také původní objekt – chata vhodná k rekonstrukci, která je spolu se zbytkem náhonu jedinou zachovanou stavbou z budov tvořících v minulosti vodní mlýn. Dům má zastavěnou plochu 53 m2. 

Pozemky se nacházejí v pěkné podkrkonošské krajině, 3 km od nájezdu na dálnici D11. Krajské město Hradec Králové je vzdáleno 9 km, široká občanská vybavenost funguje v blízkém městě Smiřice, které je z obce dostupné autobusovou linkou. Lokalita je turisticky atraktivní, v okolí je několik přírodních památek a rezervací, blízko jsou lázně Velichovky nebo barokní Kuks.

Celková plocha  22 324 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101390
 • Cena celkem
  10 900 000 Kč / 440 671 €
 • Cena za m2
  488 Kč / 19.70 €
 • Celková plocha
  22 324 m²
 • Typ pozemku
  Komerční

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.