Informace

Pozemek

Více než tisícimetrový stavební pozemek s úchvatnými výhledy na Radotínsko-Chuchelský háj i na metropoli se rozkládá v rezidenční oblasti s poklidnou atmosférou a dobrým dosahem služeb. 

Na pozemku nyní stojí kompletně podsklepený dům (z roku 1928) se zastavěnou plochou 123 m2, určený k demolici či rekonstrukci. Sítě elektro, vodovodu a plynu jsou na pozemku, kanalizace u hranice pozemku. Na části pozemku roste ovocný sad. Dle územního plánu se jedná o plochu čistě obytnou (značka OB), hlavní využití: plochy pro bydlení. 

Rezidenční čtvrť obklopuje rozlehlý přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, který zaručuje klidné příjemné prostředí s čistým vzduchem. Centrum Velké Chuchle s mateřskou a základní školou poštou, prodejnou potravin je vzdáleno pouze asi 2 minuty jízdy autem. Autobusem, který staví přímo u domu, je možné se během necelé čtvrthodiny dostat ke stanici metra Smíchovské nádraží, výborné spojení s centrem zajišťují také četné vlakové spoje.  

Celková plocha 1 039 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101570
 • Cena celkem
  17 500 000 Kč / 707 499 €
 • Cena za m2
  16 843 Kč / 680.90 €
 • Celková plocha
  1 039 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.