Informace

Pozemek

Mírně svažitý jihozápadně orientovaný pozemek s platným stavebním povolením na rodinný dům se nachází na tichém místě v oblíbené části města Dobříš, v bezprostřední blízkosti přírodního parku Hřebeny. Místo s výhledy na okolní přírodu umožňuje klidné bydlení v rychlém dosahu veškerých služeb.  

Pozemek o velikosti 765 m2 má přípojku elektřiny, vody a kanalizace, je zde také studna. Součástí kupní ceny je projekt na výstavbu jednopatrového rodinného domu s možností podsklepení, k projektu již bylo vydáno stavební povolení. Maximální možná zastavěná plocha činí 25 % (tj. 191 m2), maximální výška stavby je 7,5 m. Připraveny jsou 2 varianty projektu: jedna se sklepem z původní (nyní již zdemolované) chaty a varianta bez sklepních prostor.

Pozemek s jihozápadní orientací je přístupný po veřejné zpevněné komunikaci. Lokalitu tvoří původní i nová zástavba chat a rodinných domů obklopených zahradami. V bezprostřední blízkosti funguje mateřská škola a dětská herna, v pohodlném dosahu je supermarket či restaurace. Přímo z místa je možné se během cca půl hodiny dostat příměstským autobusem ke stanici metra Smíchovské nádraží. Okolí nabízí spoustu možností pěších procházek či výletů na kole, v dobré dojezdové vzdálenosti jsou oblíbené turistické a rekreační oblasti Brdy, Český kras nebo Slapy.

Celková plocha 765 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101821
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  765 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.