Informace

Pozemek

Velký, jihozápadně orientovaný stavební pozemek se zajímavou skladbou okrasných rostlin vhodný pro výstavbu rodinného domu s číslem popisným a následným využitím i pro trvalé bydlení. Tiché místo s absolutním soukromím a velkou zahradou se zajímavou skladbou okrasných rostlin se nachází přímo u lesa, v okrajové části obce Pyšely v oblíbené rezidenční i rekreační oblasti nedaleko Prahy.

Rozloha mírně svažitého pozemku je více než 2 500 m2. Nyní zde stojí jednopodlažní, částečně podsklepená rekreační chata z r. 1950, zděná garáž a zděná kůlna. Vodovod i elektřina jsou do chaty zavedené, kanalizace je svedena do žumpy, na zahradě je studna, plyn na hranici pozemku. Zahradu zdobí původní vzrostlé stromy a keře, mezi něž patří například liliovník tulipánokvětý, javory, rododendrony několika barev, modřín, borovice a další. 

Pozemek se rozkládá přímo u rozlehlého lesa, kterým vede turistická Cyrilometodějská stezka i naučná stezka Pyšely. Centrum obce s mateřskou a základní školou, potravinami, poštou, restaurací nebo autobusovou zastávkou je v docházkové vzdálenosti. Obec má výbornou polohu v Posázaví, blízko přírodního parku Velkopopovicko a Hornopožárský les, zároveň se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy, kam je možné dojet i vlakem z nedaleké zastávky. 

Celková plocha 2 618 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102040
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  2 618 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.