Informace

Pozemek

Rovinatý stavební pozemek s krásnými výhledy a naprostým soukromím se rozkládá na zcela klidném okrajovém místě městské části Prahy 5 Lipence, necelé 2 km od Berounky, v blízkosti všeho potřebného včetně zastávky MHD. Blízko je také vyhlášený golfový klub.

Na pozemku nyní stojí částečně podsklepený rodinný dům ke kompletní rekonstrukci či demolici, do domu je zaveden vodovod a elektřina, odpady jsou svedeny do septiku. Na rovinaté zatravněné zahradě s převážně jižní orientací rostou solitérní dřeviny, přístup a příjezd na pozemek je z nefrekventované neprůjezdné ulice. 

Okolo pozemku prochází turistická i cyklistická trasa vedoucí do krásné krajiny okolo Berounky a do CHKO Český kras. V pěším dosahu funguje mateřská i základní škola, kousek od domu je autobusová zastávka se spoji ke stanici metra Smíchovské nádraží. Autem se lze rychle napojit na rychlostní silnici a dálnici č. 4. Místo je díky blízkému 18jamkovému hřišti ve velkém areálu Prague City Golf velmi atraktivní zejména pro milovníky tohoto sportu. 

Celková plocha 880 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102528
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  880 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.