Informace

Pozemek

Stavební pozemek na pěkném místě v první linii u břehu rybníka v poklidné středočeské obci Postupice nedaleko Benešova. Obec obklopuje krásná zvlněná krajina Podblanicka. 

Pozemek leží na mírném, jižně orientovaném svahu. Na pozemku je již elektrická přípojka ČEZ a vodovodní přípojka. V místě vznikne nová zástavba rodinných domů, v současnosti je na výběr z několika parcel. Maximální zastavitelnost je 25% plochy pozemku.

Přímo v obci funguje mateřská a základní škola, pošta, obchod, restaurace a také sportovní klub (fotbal, volejbal, šachy). Dopravní spojení zajišťují autobusové linky, asi 3 minuty autem od budoucího domu je vzdálena železniční zastávka. Autobusem i vlakem je možné během chvilky dojet do Benešova či Vlašimi, v obou městech funguje kompletní infrastruktura. Kolem pozemků vede turistická trasa Via Czechia Central, nádhernou okolní přírodu protíná množství cyklostezek

Celková plocha 801 m2

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103873
 • Cena celkem
  3 200 000 Kč / 129 371 €
 • Cena za m2
  3 995 Kč / 161.50 €
 • Celková plocha
  801 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.