Informace

Pozemek

Rovinatý stavební pozemek ležící na jedinečném místě v Praze 5 nad soutokem Berounky s Vltavou, přímo u přírodní rezervace Slavičí údolí a v blízkosti přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj umožňuje vytvořit klidné bydlení v objetí přírody a navíc i s veškerým komfortem města.

Plocha se dle územního plánu nachází v zastavitelném území s čistě obytnou funkcí (OB-A), koeficient podlažních ploch činí 0,2. Veškeré inženýrské sítě jsou již na pozemku. Bezproblémový příjezd umožňuje slepá komunikace (asfaltová a ze zámkové dlažby). Rovinatou zatravněnou plochu obklopují vzrostlé stromy

Krásné místo obklopené přírodními parky a zároveň dobře dostupné autem i MHD. Autobusem z blízké zastávky je možné během chvíle dojet k železniční stanici Praha-Radotín a odtud pokračovat vlakem do centra, autem je rychlé napojení na Pražský okruh i rychlostní silnici R4, asi 10 minut jízdy autem je vzdálena nová tramvajová zastávka ve Slivenci. V krátké dojezdové vzdálenosti funguje mateřská a základní škola, ZUŠ, supermarkety, restaurace i pošta, nedaleko je také oblíbené koupaliště Biotop Radotín.

Celková výměra 886 m2.

Možná je také koupě jako celek se sousedícím pozemkem, celková výměra tohoto celku je 1 610 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104355
 • Cena celkem
  12 300 000 Kč / 486 840 €
 • Cena za m2
  13 883 Kč / 549.50 €
 • Celková plocha
  886 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.