Informace

Pozemek

Stavební pozemek o celkové výměře 1821 m2, se studií rodinného domu splňující podmínky územního plánu, se nachází na atraktivním místě u Jevanského rybníka blízko centra této obce s poklidnou prvorepublikovou a zároveň tvůrčí atmosférou, která sem už po mnoho let láká osobnosti z řad umělců.  

Dle platného územního plánu se nabízený pozemek nachází v zastavitelném území v ploše „Bydlení na zalesněných pozemcích - BL". Inženýrské sítě se nacházejí v komunikaci vedoucí na hranici pozemku.

Součástí nabídky je architektonická studie k rodinnému domu. Dům je promyšlen tak, aby přirozeně kopíroval svažitý terén severozápadního svahu. V přízemí je navržena garáž, technická místnost, 2 sklady a chodba se schodištěm, v patře obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a terasou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a komora.

Nádherné místo se rozkládá přímo u národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, lákající k procházkám i vyjížďkám na kole. Zároveň je v krátké docházkové vzdálenosti centrum Jevan s kavárnou, restaurací, prodejnou potravin, poštou, kinem i pláží. Plná občanská vybavenost je v blízkých Říčanech. Do Jevan zajíždí příměstský autobus, cesta ke stanici metra Háje trvá 44 minut, autem se dá během pár minut najet na Pražský okruh i dálnici D1.

Celková plocha 1821 m2

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104812
 • Cena celkem
  9 700 000 Kč / 392 157 €
 • Cena za m2
  5 327 Kč / 215.40 €
 • Celková plocha
  1 821 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.