Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu se rozkládá na klidném místě ve slepé ulici čtvrti Kolovraty s vynikajícím spojením do centra Prahy i sousedních Říčan.

Dle územního plánu se jedná o čistě obytné území.

Pozemek je bez náletových dřevin a má bezproblémový přístup po místní asfaltové komunikaci. Napojení na inženýrské sítě je již připraveno (voda, elektřina).

Místo se nachází blízko centrální části čtvrti, v těsném sousedství sportovního areálu, pár kroků od základní školy, prodejny potravin nebo restaurace, v Kolovratech funguje také koupaliště. Asi 15 minut chůze je vzdálena železniční zastávka s rychlými spoji na Hlavní nádraží, blízko pozemku je také autobusová zastávka, odkud je možné dojet ke stanici metra Háje. Cesty autem urychluje nedaleký Pražský okruh a dálnice D1.

Celková plocha 798 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105187
 • Cena celkem
  12 000 000 Kč / 475 153 €
 • Cena za m2
  15 038 Kč / 595.40 €
 • Celková plocha
  798 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.