Informace

Pozemek

Slunný pozemek o výměře 800 m2 je součástí nově vznikající rezidenční zástavby v obci Netovice u Slaného. Díky své poloze dobře dostupné z Prahy po dálnici D7 je ideální pro toho, kdo hledá bydlení v přírodě a zároveň v dosahu metropole. Součástí nabídky je platné stavební povolení a vizualizace budoucího domu.

Jihozápadně orientovaná plocha je mírně svažitá, územním plánem určena k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace) jsou přivedeny na hranici parcely.

Stavební povolení již bylo vydáno, na jaře bude tedy možné okamžitě začít stavět (případné změny řešit v rámci změny stavby před dokončením). Navržen je dvojpodlažní rodinný dům o podlahové ploše bezmála 150 m2. V suterénu je dvojgaráž, velký skladovací prostor a provozní koupelna. V přízemí prostorná kuchyně s obývací částí s krbem a vstupem na zahradní terasu, ložnice se šatnou, koupelna, toaleta, technická místnost, spíž a zádveří. V patře je plánována pracovna, 3 ložnice (1 se šatnou a vstupem na terasu), koupelna a toaleta.

V okolí je dostatek zeleně, současně se pozemek nachází pouhé 2 kilometry od královského města Slaný, kde funguje veškerá občanská vybavenost – školy včetně gymnázia, školky, obchody, lékařské služby, restaurace, knihovna, divadlo i kino. Se Slaným má obec pohodlné autobusové spojení, do Prahy lze dojet za 15–20 minut autem, výhodou je rychlé napojení na dálnici D7 i Pražský okruh.

Celková plocha 800 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40736
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  800 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.