Informace

Pozemek

Nabídka slunného rovinatého pozemku k výstavbě rodinného domu. Plocha se rozkládá na konci klidné slepé ulice v obci Kobylnice na jihovýchodním okraji Brna nedaleko Mohyly Míru.

Pozemek je stavební, inženýrské sítě (vyjma plynu) se nacházejí u hranice pozemku. Pohodlný příjezd po asfaltové komunikaci. Tato cesta je slepá, končí u pozemku, čímž je zaručeno maximální soukromí. V sousedství již není možná žádná další výstavba.

Přímo v obci funguje mateřská a základní škola, další občanská vybavenost je pak v sousedních Šlapanicích a Sokolnici. S těmito městy i Brnem je obec propojena autobusovými linkami. Okraj Brna je vzdálen jen 10 minut jízdy autem. Blízko je do zámeckého parku s památnými stromy, parkem vede naučná stezka, podél něj cyklostezka. Po ní lze dojet například k Prackému kopci, kde se odehrála slavná bitva u Slavkova.

Celková plocha 1 189 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41516
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  1 189 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.