Informace

Pozemek

Prosluněný rohový pozemek s povolením výstavby rodinného domu a dvojgaráže leží ve vilové zástavbě malého městečka Roztoky, které je oblíbenou rezidenční oblasti v těsném sousedství Prahy a v rychlém dosahu letiště.

Na rovinatém pozemku je napojení inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, plynovod, elektro). Dle schváleného stavebního záměru zde může vzniknout dvoupodlažní rodinný dům se zimní zahradou a dvojgaráží, povolená zastavěná plocha činí 171 m2. Kromě dvojgaráže jsou v plánu zahrnuta i 2 venkovní stání, k domu může přiléhat jižně orientovaná zahradní terasa.

Pozemek se nachází kousek od dětského hřiště nebo bistra, necelých 10 minut chůze od základní školy a státní i soukromé školky. V městečku funguje supermarket a plno menších obchodů, lékařské služby, útulné kavárny a restaurace. V krátké dojezdové vzdálenosti je mezinárodní škola Riverside Prague v Sedlci i ISP v Nebušicích a také kampus zemědělské univerzity na Suchdole. S Prahou mají Roztoky rychlé autobusové i vlakové spojení, spojení s pravým břehem Vltavy celoročně zajišťuje přívoz. Okolí je protkáno turistickými i cyklistickými trasami, například k hradišti Levý Hradec s krásnými vyhlídkami nebo Tichým údolím podél Únětického potoka.

Celková plocha 781 m2.

Souhlas s provedením ohlášeného stavebního záměru byl vydán 28.2.2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42010
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  781 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.