Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Pozemek o celkové výměře 1 085 m2, nabízející nádherné výhledy na lesy nad údolím Berounky, se nachází v tradiční chatové osadě Montana.

Na pozemku stojí chatka s připojením na elektřinu. Přípojka vody a kanalizace je ve výstavbě, předpokládaný termín dokončení je podzim r. 2022. Pozemek má svažitý terén a vede k němu pouze přístupová cesta; příjezdová cesta je vzálená cca 100m.

Romantické místo v osadě, která vznikla již za první republiky a byla vyhlášena díky legendárním volejbalovým a nohejbalovým, později tenisovým turnajům. Sportovní akce se zde stále konají, v Berounce lze také rybařit. Pozemek se rozkládá jen pár metrů od přírodního parku Hřebeny, blízko je také do CHKO Český kras. Cesta z Prahy je pohodlná a rychlá autem i vlakem.

Celková plocha 1 085 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  3 890 000 Kč / 164 447 €
 • Cena za m2
  3 585 Kč / 151.60 €
 • Celková plocha
  1 085 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  42448

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.