Informace

Pozemek

Slunný pozemek s úchvatnými výhledy leží přímo u malého skiareálu ve Sklenařicích nedaleko CHKO Jizerské hory. Pěkná přírodní krajina s řídkým osídlením zaručuje čistý vzduch, klid a soukromí. 

Pozemek o celkové výměře 960 m2 leží na jihovýchodním svahu. Na pozemku je možné vystavět nejvýše jeden rodinný dům venkovského typu se suterénem, 1 nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Maximální míra zastavitelnosti činí 20 % (192 m2). Je nutné vybudovat studnu a zažádat o připojení k elektrické síti. Příjezd téměř až k pozemku je po asfaltové komunikaci, cca 50 metrů po nezpevněné cestě.

Pozemek má ideální polohu pro letní i zimní výpravy za sportem do jizerských nebo krkonošských horských středisek. Občanská vybavenost se nachází ve Vysoké nad Jizerou vzdálené asi 5 minut jízdy autem nebo autobusem. Ve Vysoké funguje mateřská a základní škola, poliklinika s lékárnou, prodejna potravin a další obchody i několik restaurací či cukrárna.  

Celková plocha 960 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42817
 • Cena celkem
  1 975 000 Kč / 77 894 €
 • Cena za m2
  2 057 Kč / 81.10 €
 • Celková plocha
  960 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.