Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Pozemky určené k výstavbě v Nitranském kraji o celkové výměře téměř 4,5 ha se rozprostírají v centru samotného krajského města Nitra, v připravované nové městské části Šindolka II.

Pozemky kategorizované jako trvalý travní porost jsou kvalifikované v ÚP pro urbanistickou zástabu se stanoveným převýšením nad 21 metrů (6 NP) a koeficientem zástavby 75 %.

Pozemky se nacházejí v blízkosti nitranské Promenády. Ve výlučném vlastnictví je 100 % pozemků. Parcely se prodávají jako celek.

Cena 130 eur/m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  141 844 186 Kč / 5 949 840 €
 • Cena za m2
  3 099 Kč / 130 €
 • Celková plocha
  45 768 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  43151

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.