Informace

Stavební pozemek

Rovinatý prosluněný stavební pozemek o celkové výměře 3 324 m2 na poetickém a dokonale klidném místě na úpatí kopce Godula, nedaleko památkově chráněného centra obce Komorní Lhotka ležící na hranici CHKO Beskydy. Možnost rozdělení pozemku na 2 stavební parcely.

Pozemek je slunný, rovinatý, pravidelného obdélníkového tvaru. Dle územního plánu se jedná o stavební parcelu. Elektřina je v blízkém dosahu, vodu nutno řešit vlastní studnou anebo pomocí výkopu podle projektu předběžně domluveného s majitelem sousedního pozemku. Kanalizace zde není (řešení DČOV).

Úžasná poloha umožňuje nádherné výhledy na okolní hory. Příjezd k pozemku vede po celoročně udržované slepé obecní asfaltové silnici. V pohodlné vzdálenosti je centrum obce s mateřskou a základní školou, poštou, restaurací i obchody. V obci je také dětské hřiště, sportovní hala, malé lázně nebo knihovna. Dopravní obslužnost zajišťuje autobus do sousední obce Hnojník, kde vede železniční trať. Místo je dobře dostupné autem, sjezd z dálnice D48 je vzdálen 5 km. Panenská příroda CHKO Beskydy umožňuje vyžití v každém ročním období, z místa je také rychlá cesta na Slovensko i do Polska.

Celková plocha 3 324 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43847
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  3 324 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.