Informace

Pozemek

Nabízíme k prodeji stavební pozemky ve vyhledávané, historicky bohaté šlechtické obci Réca v seneckém okrese.

Parcela je rovinatá a disponuje inženýrskými sítěmi (voda, elektřina), pro odpad je možná ČOV. Zastavitelnost ve smyslu územního plánu je 25 %. Velikost pozemku je variabilní – podle požadavku kupujícího od 1 200 m2 až po 9 000 m2. K pozemku je vydáno stavební povolení a je možné ho předat včetně vyprojektované stavby na klíč.

Aktivní či pasivní odpočinek je možný na soukromém jezeře nacházejícím se přímo u nemovitosti, či na Slunečných jezerech vzdálených pouhé 4 minuty autem (8 minut na kole). Obec Réca se nachází 5 minut jízdy autem z centra Sence a pouze 20 minut jízdy z Bratislavy.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43856
 • Cena celkem
  7 727 802 Kč / 313 120 €
 • Cena za m2
  4 689 Kč / 190 €
 • Celková plocha
  1 648 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.