Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek


Velký rovinatý pozemek o rozloze 4 888 m2 leží na dobře dostupném místě na západním okraji Prahy v blízkosti letiště, v zastavitelném území extravilánu obce Horoměřice.

Jedná se o pozemek vedený jako ovocný sad. U pozemku jsou vedeny inženýrské sítě. Obec je aktuálně bez platného územního plánu s tím, že dle nového plánování a informací ze stavebního úřadu je území zastavitelné. Pro více informací kontaktujete naši kancelář.

Plocha se rozkládá přímo u silnice, v sousedství supermarketu, zastávky příměstského autobusu, necelých 10 km od mezinárodního letiště Václava Havla Praha a 1 km od okraje metropole. Na blízkých pozemcích se nachází autoservis, nové velké zahradnické centrum, centrála velkého knihkupectví, čerpací stanice nebo areál STK.

Celková plocha 4 888 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  17 010 240 Kč / 719 097 €
 • Cena za m2
  3 480 Kč / 147.11 €
 • Celková plocha
  4 888 m²
 • Typ pozemku
  Komerční
 • Referenční číslo
  44126

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.