Informace

Rodinný dům, 4+kk

Útulný rodinný dům s praktickou dispozicí, upravenou zahradou a výhledem na nedaleký les stojí na rohovém pozemku v poklidné obci na předměstí Říčan. Místo s nádhernou přírodou v okolí i rychlým spojením s Prahou.

Přízemí se skládá z obývacího pokoje s jídelnou a vstupem do slunné jihozápadně orientované zahrady, navazující kuchyně, šatny, koupelny (se sprchovým koutem), komory a prostorné předsíně. Klidovou zónu v patře tvoří 3 ložnice, samostatná toaleta a velká koupelna s oknem (sprchový kout, rohová vana, WC, bidet, 2 umyvadla).  

Dům byl dokončen v r. 2013. Okna jsou plastová a střešní dřevěná, v obývacím pokoji francouzská posuvná okna s hliníkovými rámy. Podlahy přízemí jsou s vyhřívanou dlažbou, v podkroví plovoucí laminátové. Zdrojem vytápění (pro radiátory i podlahové topení) je plynový kotel, v obývacím pokoji je ještě krb na dřevo. Pohodlné parkování zajišťuje dvojgaráž, parkovat lze také na zpevněné ploše před garáží.  

Velmi klidné místo se nachází v blízkosti návsi obce Babice v pěkné krajině mezi Jevany a Říčany. V Říčanech je k dispozici široká nabídka služeb včetně škol, úřadů, supermarketů a dalších obchodů, sportovišť, restaurací i kaváren. Okolní lesy nabízejí možnosti výletů pěšky i na kole. Do obce zajíždí příměstský autobus, cesta ke stanici metra Depo Hostivař trvá cca 45 minut. Autem je možné rychlé napojení na Pražský okruh a dálnici D1. 

Užitná plocha 186 m2 (z toho interiér 155,75 m2, garáž 30,25 m2), zastavěná plocha 145, zahrada 732 m2, pozemek 877 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101136
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  156 m²
 • Garáž
  Ano
 • Užitná plocha
  186 m²
 • Zastavěná plocha
  145 m²
 • Pozemek
  877 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  C

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.