Informace

Rodinný dům

Romantické venkovské stavení k rekonstrukci, obklopené cca 1,5 hektary vlastních pozemků s loukami, lesy i stavební částí v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Unikátní místo s nádhernými výhledy leží v blízkosti několika zřícenin i zámku Malá Skála.  

Částečně podsklepená budova se zastavěnou plochou 167 m2 je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. Do domu je zaveden vodovod a elektřina, kanalizace je řešena jímkou s přepadem. Přibližně 1 000 m2 z celkové plochy tvoří v územním plánu plochu určenou k bydlení, maximální koeficient zastavěnosti činí 20 %, minimální koeficient zeleně 60 %. Stávající dům je tak možné v rámci rekonstrukce rozšířit ještě o cca 30 m2, na stavební části pozemku je také namísto rekonstrukce možná i nová stavba s 1 podlažím a obytným podkrovím.  

Na pozemku jsou 2 pěkné studánky zajišťující kvalitní a dostatečný zdroj vody. Sklep je klenutý s ručně opracovanými bloky pískovce

Velikost pozemků zaručuje dokonalé soukromí, přesto budova nestojí na samotě. Příjezd je od asfaltové komunikace po zpevněné cestě cca 120 m. Pozemky rozkládající se od budovy na jih, východ a západ jsou součástí samého srdce Českého ráje, nacházejí se blízko skalního města Maloskalská Drábovna nebo Jizerské vyhlídky. Okolí protínají turistické, naučné i cyklistické stezky, region je velmi oblíbený i mezi příznivci skalního lezení. V zimním období je místo dobrým výchozím bodem pro cesty do jizerských nebo krkonošských horských středisek. Jízda z Prahy zabere pouze asi 45 minut. 

Užitná plocha cca 300 m2, zastavěná plocha 167,6 m2, plocha pozemku 14 859 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101494
 • Cena celkem
  7 800 000 Kč / 315 789 €
 • Podlahová plocha
  300 m²
 • Zastavěná plocha
  168 m²
 • Pozemek
  14 859 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.