Informace

Rodinný dům, 5+kk

Novostavba horské chalupy, která leží ve ski areálu Herlíkovice, z níž se dostanete na lyžích přímo na sjezdovku a která respektuje zdejší tradiční architekturu, nabízí vynikající polohu a nádherné výhledy na Krkonošský národní park. Stojí na severovýchodním svahu přímo u sjezdovky v oblíbeném skiareálu Herlíkovice-Bubákov. Součástí nabídky je velký pozemek. 

Vstupní úroveň obsahuje obytnou místnost, kuchyni, koupelnu, toaletu, lyžárnu, technickou místnost, chodbu a zádveří. V podkroví jsou 4 pokoje, koupelna a toaleta. 

K domu vede příjezdová cesta, je zděný a okna jsou dřevěná. Nemovitosti bude předána v shell & core, jak je vyobrazeno na fotografiích. 

Nádherné místo pod vrchem Přední Žalý umožňuje v zimě vyjet na lyžích přímo na sjezdovku, v dalších ročních obdobích se v bezprostředním okolí nabízí hustá síť cyklostezek a turistických tras. V blízkosti fungují restaurace, další občanská vybavenost je v nedalekém Vrchlabí. Daleko není ani do dalších oblíbených horských středisek – na Benecko, do Pece pod Sněžkou nebo Špindlerova Mlýna. Cesta ze severovýchodního okraje Prahy trvá cca 1,5 hodiny, do Herlíkovic lze z Prahy dojet i přímým autobusovým spojem. 

Užitná plocha 143 m2, zastavěná plocha 94 m2, pozemek včetně sjezdovky 5 826 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101542
 • Cena celkem
  7 990 000 Kč / 314 629 €
 • Podlahová plocha
  143 m²
 • Zastavěná plocha
  94 m²
 • Pozemek
  5 826 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.