Informace

Rodinný dům, 3+kk

Moderní nízkoenergetický dům se střešní terasou a atraktivním výhledem je součástí uzavřeného komplexu s několika domy a bazénem. Komorní resort se rozkládá ve vyhlášené vinařské oblasti přímo u vodní nádrže Nové Mlýny v úchvatné přírodě mikulovského mikroregionu, pouhých 30 minut jízdy od okraje Brna a v blízkosti hraničního přechodu s Rakouskem. Vhodné též jako investiční nemovitost.

Dispozici domu tvoří obývací pokoj s kuchyní a přístupem na terasu, dále 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň. Z dolní terasy vede schodiště na střešní terasu, k domu přiléhá kůlna vhodná například na uskladnění kol.

Projekt byl dokončen v r. 2018. Vybavení zahrnuje keramickou velkoformátovou dlažbu, plastová okna s izolačním trojskly, bezfalcové dýhové interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy, přípojku internetu a TV, optický kabel, kvalitní koupelnové zařizovací předměty a otopný žebřík, elektrické vytápění. V koupelně a chodbě je vyhřívaná podlaha. K domu přísluší dlážděné parkovací stání, majitelé či hosté mohou využívat venkovní bazén s plochou pro opalování, dětské hřiště, půjčovnu sportovních potřeb a reprezentativní vinný sklep, jehož součástí jsou osobní kóje pro archivaci vína. Uzavřený areál je přístupný přes recepci, správcovská společnost zajišťuje provoz, úklid i veškerou komunikaci s klienty. 

Projekt je zasazen do bezprostřední blízkosti Mušovských jezer, překrásné lokality rozsáhlých vinic v sousedství chráněné krajinné oblasti Pálava, která společně s nedalekým Lednicko-valtickým areálem tvoří nejvýraznější přírodní dominantu jižní Moravy. K benefitům této oblasti patří skvělé víno, široká síť cyklostezek i turistických tras, ideální podmínky pro rybaření i příjemné výletní kavárny a restaurace s tradiční i moderní gastronomií. V sousedních Pasohlávkách, kde byl vybudován rozlehlý aquapark, mají vzniknout termální lázně evropského významu. Brod nad Dyjí se nachází pouhých 15 minut jízdy od malebného městečka Mikulov s kompletní občanskou vybaveností, kvalitními kavárnami, bistry a restauracemi. Brno je vzdáleno cca 35 minut pohodlné jízdy, Vídeň asi 1 hodinu.

Užitná plocha 134,65 m2 (z toho interiér 75,44 m2, terasa 31,5 m2, střešní terasa 24,25 m2, kůlna 3,46 m2), zastavěná plocha 105 m2, zahrada 356 m2, pozemek 461 m2.


Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  8 600 000 Kč / 353 328 €
 • Podlahová plocha
  75 m²
 • Terasa
  56 m²
 • Sklep
  3 m²
 • Užitná plocha
  135 m²
 • Zastavěná plocha
  105 m²
 • Zahrada
  356 m²
 • Pozemek
  461 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání před domem
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101875

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.