Informace

Rodinný dům, 3+kk

Rekreační chata umístěná v obytné zóně s možností přestavby či nové výstavby rodinného domu s číslem popisným a následným využitím i pro trvalé bydlení. Tiché místo s absolutním soukromím a velkou zahradou se zajímavou skladbou okrasných rostlin se nachází přímo u lesa, v okrajové části obce Pyšely v oblíbené rezidenční i rekreační oblasti nedaleko Prahy.

Útulná chata je zčásti podsklepená, má 1 nadzemní podlaží (bez podkroví). Interiér nabízí obývací pokoj, kuchyni, spíž, ložnici, pracovnu, koupelnu, toaletu, chodbu a klasickou verandu

Stavba byla dokončena v r. 1950. Vodovod i elektřina jsou zavedené, kanalizace je svedena do žumpy, na zahradě je studna, plyn na hranici pozemku. Cca před 10 lety byly zrekonstruovány rozvody elektřiny, koupelna, kuchyně a vytápění, které je nyní radiátory a kamny s výměníkem. Střecha má plechovou krytinu, suterén je obložen žulovými kameny. U vjezdu na pozemek stojí zděná garáž, na ní navazuje zděná kůlna. Největší chloubou je zahrada s původními vzrostlými stromy a keři, mezi něž patří například liliovník tulipánokvětý, javory, rododendrony několika barev, modřín, borovice a další. 

Na pozemek dále navazuje už jen rozlehlý les turistickou Cyrilometodějskou stezkou i naučnou stezkou Pyšely. Centrum obce s mateřskou a základní školou, potravinami, poštou, restaurací nebo autobusovou zastávkou je v docházkové vzdálenosti. Obec má výbornou polohu v Posázaví, blízko přírodního parku Velkopopovicko a Hornopožárský les, zároveň se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy, kam je možné dojet i vlakem z nedaleké zastávky. 

Užitná plocha 77 m2, zastavěná plocha 114 m2, zahrada 2 504 m2, pozemek 2 618 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102041
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  77 m²
 • Zastavěná plocha
  114 m²
 • Zahrada
  2 504 m²
 • Pozemek
  2 618 m²
 • Parkování
  Zděná garáž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.