Informace

Rodinný dům, 5+kk

Rozlehlý pozemek s pěknými výhledy, projektem rodinného domu a platným stavebním povolením na krásném místě v Pošumaví, v malebné a dokonale klidné vísce Mojkov.

Na pozemku může vzniknout dvoupodlažní rodinný dům 5+kk se stodolou/garáží, projekt kterého vypracoval renomovaný architekt. V přízemí je naplánován otevřený obytný prostor, kuchyně, pracovna, ložnice se šatnou, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost, předsíň. V podkroví mají vzniknout 2 pokoje, koupelna a komora. Na pozemku je již elektrická přípojka (sloupek) a hotový zkolaudovaný vrt/studna. V rámci stavebního povolení je schválený tříkomorový septik s pískovým filtrem.

Mírně svažitý pozemek má jihovýchodní orientaci se širokým výhledem do krajiny. Tento výhled nebude v budoucnu ničím narušen, pod pozemkem je dle územního plánu pouze louka. K ploše vede příjezdová cesta a je vybudované parkoviště (obratiště) podle projektu.

Obec leží obklopena lesy a loukami v nadmořské výšce cca 810 m n. m. V obci končí silnice, takže je zde minimální provoz a absolutní klid. Zdejší dominantou je kaple z 18. století, místem vede turistická i cyklistická stezka. V zimě je výhodou blízkost oblíbených šumavských skiareálů, například na Zadově nebo v Kubově Huti. Potřebná občanská vybavenost funguje v nedalekém Vimperku nebo Prachaticích, spojení zajišťuje autobus, zastávka se nachází kousek od pozemku. Dopravu autem ze vzdálenějších míst usnadňuje nedaleký nájezd na dálnici D3 nebo prodlužující se D4. 

Užitná plocha 279,2 m2 (z toho stodola 98,8 m2), pozemek 3 423 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102487
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  279 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  3 423 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.