Informace

Houseboat 3+kk

Stylový houseboat s možností celoročního kotvení, platným technickým průkazem a povolením vjezdu 2 vozů až ke kotvišti se nachází v úzké zátoce Orlické přehrady necelou hodinu jízdy od Prahy. 

Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na prosluněnou palubu s pohlednicovými výhledy, dále 2 ložnice, koupelna (sprcha, WC). Rozměry jsou 20 m na délku a 5 m na šířku, celková plocha tak činí cca 100 m2. 

Houseboat byl postaven v r. 2018, má technický průkaz z r. 2020–21 vydaný na 10 let. Je vybaven solární baterií a generátorem k pohonu lednice a osvětlení. Interiérové zařízení je dubové, ze stejného dřeva jsou také eurookna s nerozbitnými dvojskly, střecha je titanová. Kuchyně je vybavena elektrickou i mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Na palubě je nerezové zábradlí a vysouvací markýza. Vytápění řeší krb a kotel na naftu. Houseboat má 700litrovou nádrž na užitkovou vodu. Stání jsou pronajata od spolku, který má smlouvu s Povodím Vltavy. Ke kotvišti vede cesta přes les za uzamykatelnou závorou. 

Pěkné místo na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje umožňuje celoroční vyžití – koupání a další vodní sporty, houbaření, v zimě bruslení. V nejbližší obci Klučenice funguje restaurace, hostinec, prodejna potravin i pošta. Další občanská vybavenost je v Příbrami. Na protějším břehu přehrady stojí zámek Orlík s parkem v anglickém stylu, okolí zátoky s houseboatem však charakterizují spíše hluboké, tiché rozlehlé lesy.  

Užitná plocha 100 m2. 

Není určeno k podnikání (houseboat nelze krátkodobě ani dlouhodobě pronajímat), členství podléhá pravidlům spolku.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102702
 • Cena celkem
  7 500 000 Kč / 296 971 €
 • Pozemek
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.