Informace

Rodinný dům, 5+1

Neotřelý rodinný dům působivě kombinující původní stavbu z počátku 20. století s novodobou přístavbou kopírující terén velké zahrady stojí v malé obci uprostřed přírody v CHKO České Středohoří, nedaleko hory Milešovka. 

Plocha domu nabízí dispozici 5+1. V prvním podlaží se nachází vstupní chodba, prostorná jídelna se samostatnou kuchyní a přístupem na dvě terasy, koupelna a samostatná toaleta, dále plynule navazuje nová přístavba, která prostor rozšířila o obývací pokoj, ložnici se šatnou a koupelnou, technickou místnost. V podkroví původní budovy jsou 2 ložnice a malý pracovní kout. Dům je podsklepen se saunou a odpočívárnou, pod terasou je umístěn sklad zahradního náčiní. K pohodlí dále přispívá dostatek místa k parkování v samostatné dvojgaráži a na dalších stáních pod přístřeškem

Původní dům z roku 1910 prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí s novou přístavbou navrženou renomovaným architektonickým studiem a je ve výborném technickém stavu. Obývací pokoj zdobí krb na dřevo a obklad z lisovaného bambusu, kuchyně v tmavém matném provedení je vybavena spotřebiči Bosch. Celým interiérem se prolíná kontrast světlé a tmavé barvy, například na podlaze, která je v původní budově bílá, v přístavbě černá. Vytápění řeší 2 plynové kotle, v přízemí je podlahové vytápění. Přístavbu pokrývají trvanlivé a odolné fasádní obkladové desky Cembrit Zenit v barvě Erebus, podél se vine dřevěný terasovitý chodník spojující v exteriéru obě budovy. Ovládat topení, brány a garáž lze vzdáleně přes aplikaci. Dům je zabezpečen kamerovým systémem a alarmem a je k dispozici i trezor. Nabídka zahrnuje též projekt na fotovoltaiku (10 kW). 

Obec leží v obklopení lesy a zemědělskou krajinou, nejvyšší vrch Českého Středohoří Milešovka je vzdálen cca 5 km. Okolí nabízí široké možnosti výletů, pěknou krajinou vedou turistické i cyklistické trasy. Kompletní občanská vybavenost se nachází v okresním městě Teplice vzdáleném 15 minut jízdy autem, s tímto lázeňským městem má Bořislav přímé autobusové i vlakové spojení. Krátké napojení na rychlostní silnici D8, dojezdový čas do Prahy cca 40 minut.

Užitná plocha 252,08 m2, z toho terasa 18,5 m2 a garáž 48 m2, zastavěná plocha 553 m2, zahrada 2 009 m2, pozemek 2 562 m2. 

K nemovitosti je možné přikoupit přilehlý pozemek o velikosti 1 278 m2, a rozšířit tak plochu pozemku na celkových 3 840 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102875
 • Cena celkem
  15 900 000 Kč / 644 246 €
 • Podlahová plocha
  186 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Garáž
  Ano
 • Užitná plocha
  252 m²
 • Zastavěná plocha
  553 m²
 • Zahrada
  2 009 m²
 • Pozemek
  2 562 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž a parkování na pozemku pod přístřeškem
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.