Informace

Rodinný dům, 2+kk

Útulný dvoupokojový rodinný dům v novostavbě se zahradou v řadové zástavbě cihlových domů v obci Jahodná nedaleko Dunajské Stredy. 

Dispozici domu tvoří vstupní chodba s přípravou na šatnu, ložnice s místem na úložný prostor, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a místem pro pračku, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu a do zahrady. K dispozici je půda přístupná posuvným žebříkem a určená jako skladovací prostor. Na vlastním pozemku před domem budou vybudované 2 parkovací stání

Standard vybavení budou tvořit laminátové podlahy, interiérové dveře, koupelna s obklady, dlažbou a sanitou, kuchyňská linka včetně spotřebičů, plastová 6komorová okna s izolačními trojskly, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo Viessmann (vzduch-voda). V ceně je zahrnut i plot, trávník či zámková dlažba. 

Výhodou Jahodné je její strategické umístění 10 autem od okresního města Dunajská Streda a 40 minut autem od Bratislavy. Na konci ulice se nachází Malý Dunaj s lužními lesy, který nabízí kromě možnosti vodních sportů, rybaření i nově vybudované cyklostezky. V obci fungují potraviny, restaurace i oblíbená pekárna. Lokalita je vhodná i pro Bratislavany, kteří hledají dostupný víkendový únik před ruchem velkoměsta. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103025
 • Cena celkem
  2 990 120 Kč / 118 000 €
 • Podlahová plocha
  49 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Užitná plocha
  61 m²
 • Pozemek
  227 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.