Informace

Rodinný dům, 4+kk

Vítejte v této elegantně zrekonstruované luxusní vile v malebném regionu Marche. Tato nádherná nemovitost představuje harmonické spojení architektonického šarmu 19. století a moderního vybavení, čímž se stává výjimečným objevem pro náročné kupující. Vila je situována uprostřed zvlněných kopců s úchvatnými panoramatickými výhledy a chlubí se pečlivě udržovanou zahradou a lákavým bazénem, poskytujícím dokonalé útočiště pro odpočinek a zábavu.

Vila nabízí prostorný interiér o rozloze 412 m2, se 4 až 5 ložnicemi a 5 koupelnami, což je ideální pro rodinu hledající dostatek obytného prostoru. Kvalitní materiály, jako jsou kamenné zdi, leštěné betonové podlahy a dřevěné trámy, zvyšují estetický dojem vily. Systém podlahového vytápění zajišťuje příjemný tepelný komfort po celý rok. K nemovitosti patří také okouzlující zahrada olivovníky a bazénem o rozměru 19 × 4 metry s čištěním solí, skvělý pro venkovní odpočinek. Dostatek krytých parkovacích míst přidává k pohodlí, čímž se tato vila stává luxusním sídlem.

Nemovitost je ideálně situována v klidném regionu Marche nabízejícím nepřekonatelný klid a dechberoucí výhledy na pohoří Sibilini. Snadná dostupnost veškerých potřebných služeb a restaurací, které jsou známé svými výtečnými víny. Milovníci přírody ocení blízkost národního parku Monti Sibilini vhodného pro outdoorové dobrodružství a prozkoumávání. Místo je bezproblémově napojeno na hlavní letiště a dálnice, což poskytuje snadné možnosti cestování a činí z ní atraktivní bydlení pro ty, kteří hledají komfort i konektivitu.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103092
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Pozemek
  16 000 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.