Informace

Rodinný dům, 5+kk

Novostavba energeticky úsporného domu vhodného i k celoročnímu bydlení se nachází v oblíbeném středisku Horní Planá na okraji CHKO Šumava. Z oken, lodžie i terasy se otevírají pohlednicové výhledy na vrch Plechý a vodní hladinu lipenské přehrady, s nabídkou se navíc pojí možnost využití blízké loděnice. 

Přízemí se skládá z hlavní obytné místnosti s přípravou na kuchyni, dále 1 ložnice, koupelny, technické místnosti a vstupní chodby. V patře je hlavní ložnice, další 2 pokoje se vstupem na lodžii, toaleta a schodišťová chodba. 

Podlahy jsou vinylové a s keramickou dlažbou, posuvné HS portály na terasu mají trojskla, další okna jsou plastová s dvojskly. Cihlová zateplená stavba s betonovými základy splňuje parametry energetické třídy B, podlahové vytápění je napojeno na tepelné čerpadlo vzduch-voda, doplňkovým zdrojem tepla jsou krbová kamna v obývacím pokoji. K domu patří 6kubíková retenční nádrž na dešťovou vodu, stavba má připojení na obecní vodovod i kanalizaci. Parkování je zajištěno na venkovním stání, příjezd až k domu je po celoročně udržované obecní komunikaci. Majitelé domu mohou využívat blízkou loděnici dlouhodobě pronajatou od Povodí Vltavy. 

V obci Horní Planá se nachází jedna z nejhezčích lipenských pláží s čistou vodou a také přívoz, kterým se lze přepravit pěšky, s kolem i autem na protější břeh. Nádherným okolím vedou cyklotrasy, turistické i naučné stezky, věnovat se lze samozřejmě vodním sportům, v zimě běžkám či dálkovému bruslení. Zároveň je zde dostatek služeb ke spokojenému bydlení, nechybí obchody, mateřská a základní škola, sportovní hala, restaurace, kavárny ani vyhlášené pekařství

Užitná plocha 137,86 m2 (z toho interiér 108,32 m2, terasa 21,41 m2 a lodžie 8,12 m2), zastavěná plocha 98 m2, zahrada 276 m2, pozemek 374 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103329
 • Cena celkem
  11 600 000 Kč / 465 957 €
 • Podlahová plocha
  108 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Lodžie
  8 m²
 • Užitná plocha
  138 m²
 • Pozemek
  374 m²
 • Světlá výška stropu
  2,89 m
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.