Informace

Rodinný dům, 5+kk

Historický roubený dům po kompletní rekonstrukci stojí na jednom z nejhezčích českých náměstí s parkovou úpravou, kašnou a širokou promenádou. Nemovitost umožňující výhodnou kombinaci bydlení s podnikáním v Bělé pod Bezdězem, města nacházejícího se uprostřed krásné přírody a zároveň v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy. 

Přízemí tvoří jedna místnost s výlohou, přístupná z ulice, a další navazující místnost. V patře je obývací pokoj, kuchyně, ložnice a koupelna, podkroví se skládá z 1 pokoje a volného prostoru otevřeného do krovu. Ve dvoře je přístavba, která má v přízemí dílnu a sklad, v patře samostatnou garsoniéru s balkonem

Historie roubeného městského domu s hrázděným patrem sahá až do 15. století. Renovace domu proběhla v l. 2019–2023 včetně rozvodů elektra a vody (střecha byla měněna v r. 1995, nyní je nově zateplena). Okna jsou dřevěná špaletová, podlahy dřevěné a s dlažbou. Vytápění řeší 3 klimatizační jednotky, krb na dřevo a elektrické přímotopy. V přístavbě je výtah

Jedinečná poloha v městské památkové zóně s nádherným parkem a úzkými dlážděnými uličkami. V bezprostřední blízkosti fungují obchody a provozovny, blízko je do kaváren, restaurací, mateřské i základní školy, na poštu či sportoviště. Kompletní občanská vybavenost se pak nachází v nedaleké Mladé Boleslavi, s níž má Bělá pod Bezdězem výborné autobusové spojení. Cesta autem na okraj Prahy zabere 45 minut. Městečko obklopuje nádherná příroda CHKO Kokořínsko-Máchův kraj tvořená rozlehlými lesy a skalními útvary. 

Užitná plocha cca 332 m2, zastavěná plocha  205 m2, zahrada 158 m2, pozemek 363 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103403
 • Cena celkem
  7 600 000 Kč / 305 405 €
 • Podlahová plocha
  332 m²
 • Zastavěná plocha
  205 m²
 • Zahrada
  158 m²
 • Pozemek
  363 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.