Informace

Rodinný dům, 6+kk

Novostavba prostorného nízkoenergetického rodinného domu s dvojgaráží a rovinatou zahradou právě vzniká ve středočeské obci Všestudy v těsné blízkosti zámeckého parku. Obec se rozkládá v rovinaté krajině podél Vltavy, nedaleko Prahy, která je pohodlně dostupná příměstským autobusem i autem po dálnici D8. 

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s jídelnou a vstupem na terasu, navazující kuchyně, pokoj pro hosty, koupelna (sprchový kout, WC), hala se šatnou, zádveří a technická místnost se vstupem ven i do dvojgaráže. V patře je soukromá zóna se 3 ložnicemi, pracovnou/šatnou a koupelnou (vana, umyvadlo, WC, bidet). Přestože se jedná o dvojdům, orientace oken i terasy je řešena tak, aby bylo zajištěno maximální možné soukromí

Stavba bude předána dokončená bez finálních povrchů. Součástí dodávky tak nebudou podlahy, interiérové dveře, obklady a dlažby, zařizovací předměty koupelen, vše ostatní včetně exteriéru bude dokončeno. Ke standardu patří systém inteligentní domácnosti Somfy, kamerový a zabezpečovací systém, podlahové vytápění, krbová vložka, plastová okna s izolačními skly s přípravou na exteriérové žaluzie, dále klimatizace, příprava pro fotovoltaiku a retenční nádrž na dešťovou vodu přichystaná pro závlahový systém. Na terase bude dřevěný povrch a stínění pergolou. Dům je aktuálně ve stavu hrubé stavby, v současnosti jsou možné klientské změny. Za příplatek je možné dokončit finální povrchy.

Právě vznikající rezidenční projekt je součástí lokality Nad Parkem ve středové části obce, která se rozléhá u romantického zámeckého parku Veltrusy. Projekt tak nabízí bydlení v atraktivní lokalitě obklopené přírodou, ale současně v dobré dojezdové vzdálenosti do města. V obci funguje mateřská škola, prodejna potravin nebo jezdecký klub, další občanská vybavenost je v přilehlých Veltrusech. S okolními městy má obec dobré autobusové spojení, do obce zajíždí i příměstská linka PID od stanice metra Kobylisy

Užitná plocha 290,02 m2 (z toho terasa 43,95 m2, garáž 33,57 m2), zahrada 450,1 m2, zastavěná plocha 159,9 m2, pozemek 610 m2.

Dokončení je plánováno na léto 2024.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104093
 • Cena celkem
  13 490 000 Kč / 532 360 €
 • Terasa
  44 m²
 • Garáž
  Ano
 • Užitná plocha
  290 m²
 • Zastavěná plocha
  160 m²
 • Zahrada
  450 m²
 • Pozemek
  610 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž
 • Sklep
  -
 • PENB
  B

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.