Informace

Rodinný dům, 7+kk

Dobová rodinná vila vhodná i jako stylové rodinné sídlo z roku 1910 s venkovním bazénem a výhledem na kalvárii, je postavena na rozlehlém pozemku s udržovanou zahradou ve vyhledávané historické lokalitě Banské Štiavnice. Usedlost prošla rozsáhlou rekonstrukcí a skládá se z několika budov. 

Dispozici hlavní budovy tvoří 4 podlaží o celkové výměře 525 m2. Sestává z 1. PP, 1. NP, 2. NP, 3. NP, přičemž 1. PP je pouze pod částí objektu. Hlavní vstup přechází do zádveří s úložným prostorem. Následuje prostorná kuchyně oddělená od obývacího pokoj s dominantním krbem. Tyto 2 místnosti je možné propojit. Součástí přízemí je pokoj pro hosty, koupelna s rohovou vanou a WC, jedna průchozí místnost do pokoje pro hosty, sklad a technická místnost s prádelnou a saunou. Dřevěným schodištěm je možné se dostat na zvýšené podlaží. Ve 2. podlaží se nachází 4 ložnice, z toho 1 hlavní ložnice a stylová koupelna. V posledním podlaží v podkroví je velká biliárová místnost. Přechod do garáže je z domu suchou nohou. Součástí vzrostlé zahrady, která je v parkové úpravě, jsou zpevněné plochy (terasy) a chodníky. 

Rodinný dům prošel vícero rozsáhlými rekonstrukcemi, při nichž byla měněna okna za dřevěná, repasovány dřevěné parkety, obklady, dlažby a sanita v koupelnách, zrekonstruovaný krb a nové kachle. Ke standardu vily patří také podlahové vytápění a plynový kotel. Na zahradě udržované zahradníkem se nachází celoročně vyhřívaný bazén, zahradní domek a altánek

Původní základy vily byly zachovány. Obvodové stěny byly zrekonstruovány a ostatní konstrukční prvky byly vybudovány nově.

Vila se nachází v tiché lokalitě jen 5 minut pěšky od atraktivního centra Banské Štiavnice. Středoslovenské údolí pod Štiavnickými vrchy a blízkost historického centra zapsaného na seznamu UNESCO přidávájí tomuto místu neopakovatelnou atmosféru. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104845
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  474 m²
 • Zimní zahrada
  12 m²
 • Garáž
  Ano
 • Užitná plocha
  526 m²
 • Zahrada
  746 m²
 • Pozemek
  1 150 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  15 m²
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.