Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 4 + kk

Rodinný dům, vhodný jako investiční nemovitost i k vlastnímu bydlení, se nachází v klidné rezidenční zástavbě města Valtice s historickým jádrem a reprezentativním zámkem zapsaným do seznamu UNESCO, který obklopuje romantický park. Oblíbená rekreační a vinařská lokalita v těsné blízkosti rakouských hranic.

V současné době je dům rozdělen na dvě ubytovací jednotky. Apartmán 1 obsahuje 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s kuchyňským i jídelním koutem a koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, WC). Druhý apartmán tvoří ložnice, obývacím pokoj s kuchyní a koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). Oba apartmány mají vstup do zahrady, která poskytuje dokonalé soukromí. Prostorné podkroví nabízí možnost vybudování dalšího apartmánu s velkou terasou do zahrady. Podsklepenou budovu lze rekolaudovat na rodinný dům.

Podlahy jsou plovoucí a s dlažbou, okna původní dřevěná špaletová (do ulice) a plastová (do dvora). Kupní cena zahrnuje nový nábytek a zařízení. Obě kuchyňské linky (1 zcela nová) jsou vybaveny sporákem s varnou deskou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy. Na zahradě je možné využít posezení a domek na uskladnění kol. Před domem jsou 2 parkovací místa (na obecním pozemku). Investiční kritéria:
• zpravidla obsazeno kompletně od dubna do října;
• pronájem cca 2 300–2 500 Kč/noc;
• aktivní rezervace na celé léto 2021.

Dům stojí v klidné části města, 10 minut chůze od centra a kousek od Bezručovy vyhlídky poskytující úchvatné pohledy na městečko i jeho zvlněné zelené okolí. Místo je plné restaurací a vinných sklípků, nádhernou krajinu Lednicko-valtického areálu lze poznávat pěšky i pohodlně na kole. Na dosah jsou Pálavské vrchy, město Mikulov, národní přírodní rezervace Lednické rybníky a mnoho autentických moravských i rakouských vinařských vesniček. Valtice jsou pohodlně dostupné z Prahy i Brna díky dálnicím D1 a D2.

Užitná plocha 150 m2, zastavěná plocha 100 m2, zahrada 142 m2, pozemek 242 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  150 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  100 m²
 • Zahrada
  142 m²
 • Pozemek
  242 m²
 • Parkování
  2 vyhrazená stání před domem
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39360

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.