Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 4 + kk

Novostavba jednopodlažního rodinného domu s plochou střechou, jižně orientovanou terasou a slunnou zahradou právě vzniká v rozvíjející se obci Vysoký Újezd s golfovým resortem. Vysoký Újezd se nachází nedaleko jihozápadního okraje Prahy, v blízkosti Českého Krasu a hlubokých křivoklátských lesů. Předpokládaný termín dokončení 2. pololetí 2022.

Účelný půdorys tvoří obývací pokoj s výškou stropů 3,5 m2, otevřenou kuchyní a přístupem na zahradní terasu, hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta, komora, spíž a prostorná vstupní chodba.

Dům bude mít hliníková okna v antracitové barvě s venkovními žaluziemi, dlažbu a značkové sanitární zařízení. Vytápění bude zajišťovat plynový kotel. Parkování na 2 venkovních stáních.

V obci funguje prodejna potravin, pár minut chůze od budoucího domu je mateřská a základní škola, pošta, obecní úřad, knihovna a zastávka příměstského autobusu, který jezdí ke stanici metra Zličín. Jízdy autem urychluje nedaleký nájezd na dálnici D5. Obec je známá především díky areálu Albatross Golf Resort s 18jamkovým hřištěm a restaurací.

Interiér 129 m2, zastavěná plocha 173 m2, zahrada 774 m2, pozemek 947 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha
  129 m²
 • Zastavěná plocha
  173 m²
 • Zahrada
  774 m²
 • Pozemek
  947 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39690

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.