Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+1

Nadčasový rodinný dům s prostornou jihovýchodně orientovanou zahradou s bazénem stojí na rohovém pozemku v obci Svojetice nedaleko Říčan a národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, asi 15 kilometrů od východního okraje Prahy.

V přízemí se nachází obývací pokoj s francouzským oknem do zahrady, kuchyně, toaleta, komora, schodišťová hala a zádveří. V podkroví jsou 3 ložnice a koupelna s WC.

Dům byl zkolaudován v r. 2003, v r. 2012 bylo provedeno zateplení a fasáda získala kamenný obklad. Členěná okna jsou plastová s izolačními dvojskly, střešní dřevěná. Obývací pokoj zútulňuje krb. Parkování je zajištěno v garáži a na zpevněné ploše na pozemku, kde je také zapuštěný bazén se zastřešením a zahradní domek. Dům je napojen na vodu i kanalizaci, navíc má vlastní studnu. Topení je ústřední etážové na elektřinu.

Obec propojuje s Prahou příměstská autobusová linka, cesta ke stanici metra Háje trvá půl hodiny. Pohodlnou dopravu do Prahy zajišťují také přímé vlakové spoje ze sousedních Říčan, které nabízejí bohatou nabídku služeb včetně škol. Místo obklopuje malebná zvlněná krajina s hlubokými lesy, unikátem jsou nedaleké bukové porosty NPR Voděradské bučiny, jižně od obce začíná turisticky oblíbený kraj Josefa Lady.

Užitná plocha 132,96 m2, zastavěná plocha 111 m2, zahrada 889 m2, pozemek 1000 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  133 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  111 m²
 • Zahrada
  889 m²
 • Pozemek
  1 000 m²
 • Parkování
  Garáž + venkovní stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40366

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.